S plus B kompresory s.r.o.
Proč zvolit|naše zařízení Hercu Pneumatic

Proč zvolit

naše zařízení Hercu Pneumatic

Proč zvolit naše pneumatické zařízení pro svoji práci?

Unikátní Hercu Pneumatic

Zemní rakety vyrábíme až do průměru 220 mm a rozšiřovací nástavce (expandéry) až do průměru 273 mm

Odolnost vůči znečištění:

Největší výhodou ve srovnání s konkurenčními stroji je, že mohou pracovat v náročných podmínkách (bláto, voda, atd.) aniž by tyto podmínky měli vliv na výkon a funkčnost zařízení. Mohou pracovat i pod vodou. Všechny stroje mají gumový ventil, který otevírá komoru koncovky v době výfuku, ale jinak je zavřený. To ztěžuje vniknutí nečistot přímo do stroje v pracovním cyklu. Většina konkurenčních strojů má pouze otvory pro výfuk bez ventilu. Ještě důležitější je konstrukce a výroba zemních raket, díky ní se úderník zařízení obejde bez těsnění na bázi teflonu. Odpadá tak výměna teflonových sad.

Cena:

Velký počet prodaných kusů vytvořilo možnost snížení ceny, takže HP lze zakoupit i za ceny nižší o 20% - 50% z ceny konkurenčních strojů.

Efektivita práce:

Zemní rakety mají vysoký účiník v poměru k hmotnosti. Lehčí, přenosná zařízení dávají možnost provádět náročné práce s menší námahou pro obsluhu. Hlavní výhodou vysoké účinnosti je však značné zkrácení doby práce.

Životnost:

Všechny zemní rakety se vyrábějí v bezteflonové technologii, díky čemuž se snižují náklady na následný servis a údržbu. Kvalita zemních raket vyplývá z dodatečného vytvrzení cementováním a nitridací a indukčním kalením kluzných prvků a dodatečné vytvrzení mechanických vnitřních kluzných ploch těla, a to prostřednictvím tzv. kuličkování. Tyto operace poskytují vysokou trvanlivost a odolnost stroje při možné kontaminací. Díky této technologii je Hercu Pneumatic jediný výrobce, který poskytuje 3-letou prodlouženou záruku na tzv. těsnost.

Příslušenství:

Příslušenství je nezbytné pro hladké provádění většiny prací. Díky celé řadě doplňků tak naši zákazníci plně využívají veškeré schopnosti zařízení HP. Příslušenství pro HP poskytujeme za férové ceny.

Provozní náklady:

Hmatatelné ekonomické výhody zemních raket:

  • Není třeba častá výměna teflonu
  • Možnost využití levnějších mazacích olejů
  • Nižší ceny náhradních dílů
  • Nižší ceny pro opravy a údržbu
  • Bez prostojů na stavbě

Servis:

Opravy a údržbu provádíme v pravidelných intervalech a díky velkému skladu náhradních dílů a týmu zkušených mechaniků mají veškeré práce hladký průběh.

Záruka:

Bez ohledu na provozní podmínky naše společnost poskytuje 3-letou záruku na těsnost

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím

Hotline servis:

+420 733 104 765

+420 775 222 372